Od roku 2014 naší školou prošlo mnoho spokojených studentů všech věkových kategorií. Pomohli jsme jim úspěšně zvládnout přijímací i závěrečné zkoušky, naučit se hrát na nový hudební nástroj nebo zpívat – těm odvážnějším jsme uspořádali dokonce i koncert. 

Níže si můžete přečíst zpětnou vazbu od některých našich klientů.

Reference

Zajímá nás Váš názor!

Máte s námi dobrou zkušenost? Napadá Vás, jak naše služby ještě vylepšit? 

Vyplňte prosím formulář níže. Za Váš čas a ochotu předem děkujeme!

Reference našich klientů

Katka
Katkažákyně ZŠ
Read More
Jsem moc ráda, že i přes období koronaviru přistoupila paní učitelka na osobní doučování a dojížděla k nám domů. Procvičila jsem mnou češtinu, angličtinu i matematiku a to mnohem víc, než paní učitelka ve škole, protože jsme měli výuku online.
Alexis Gibson
Alexis Gibsonstudentka ČJ
Read More
I was one of the native English speakers teaching at Masaryk University who benefited from Ms. Ivana's guidance and instruction in Czech language and culture during the two years I lived in Brno. She was and has remained a highly skilled, dedicated and sensitive teacher who possesses an unusually strong awareness of how to navigate cross-cultural communication and cultural differences.
Tereza
Terezažákyně ZŠ
Read More
Dobrá příprava na přijímací zkoušky na gymnázium. Nejvíce se mi líbilo, že jsme nejdříve prošli a procvičili celé učivo v prezentaci a pak teprve dělali jednotlivé cermatové testy. Vždy byly všechny chyby dobře vysvětleny.
Zuzana Waicová
Zuzana Waicovástudentka AJ
Read More
Lektor je velmi trpělivý, zkušený a dobře připravený na každou hodinu. Umí dobře a podrobně vysvětlit látku. Má dobrý mluvený projev a umí dobře člověka namotivovat na hodinu. Určitě bych si ho zvolila znovu.
Matouš
Matoušstudent chemie
Read More
Díky lektorce jsem důkladně pochopil látku z chemie. Stručně a výstižně mi ji popsala a vysvětlila. Užívala u toho i hravých postupů tak, aby mě učení bavilo. Jsem s ní spokojený.
paní Olecká
paní Oleckámaminka žákyně hry na housle
Read More
Lektorka je velmi vstřícná, ochotná a milá. Má velmi dobrý přístup a kladný vztah k dětem. Dcera si ji velmi oblíbila. Je kvalitní pedagog, který dokáže děti povzbudit a motivovat.
Petr Rohovský
Petr RohovskýIT specialista
Read More
Má zkušenost s lektorkou je zcela pozitivní. Při výuce využívá nejen skripta a knihy, ale i zajímavé články a multimediální zdroje z internetu, takže výuka byla pestrá a inspirující, zaměřená na mé konkrétní potřeby. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.
Michal
Michalstudent ŠJ
Read More
Musím vyzdvihnout, že lektor má nejen se španělštinu zažitou od mládí, ale jde víc do hloubky, než by měli běžní rodilí mluvčí, a dokáže mi vysvětlit souvislosti z historie i popsat kulturní vlivy na tento jazyk. Žádná moje všetečná otázka ho nezaskočí a dokáže všechno vysvětlit jednoduše a pochopitelně i ve španělštině, takže většinu vyučování ani nejde poznat, že umí česky.
Zuzana Walcová
Zuzana Walcovástudentka AJ
Read More
Lektor byl velmi trpělivý, zkušený a dobře připravený na každou hodinu. Umí dobře a podrobně vysvětlit látku. Má dobrý mluvený projev a umí dobře člověka namotivovat na hodinu. Určitě bych si ho zvolila znovu.
Michaela
Michaelastudentka SŠ
Read More
Lektorka je velmi nápomocná, kdykoli jsem potřebovala něco vysvětlit, byla více než ochotná mi s danou problematikou pomoci. Jednou se stalo, že jsem tématu stále nerozuměla, a tak zvolila jiný způsob, díky kterému mi vše během chvíle bylo jasné.
Mika Sakai
Mika Sakaistudent AJ
Read More
Když mě lektor učil anglicky, měl jsem z něho pocit, že má mnoho vědomostí. Naučil mě, jak logicky něco vysvětlit v angličtině. Byla to pro mě výzva, ale také pro mě bylo důležité zdokonalit se v angličtině. Vážím si ho.
Barbora F.
Barbora F.maminka žákyně hry na klavír
Read More
Hodiny klavíru mou dceru moc bavily. Lektorka je trpělivá a dokáže hodinu přizpůsobit potřebám žáka. Doporučuji.
Irena P.
Irena P.product manager
Read More
Paní lektorku mohu vřele doporučit. Paní lektorka je sympatická, vstřícná, ve výuce důsledná. V jejích hodinách musím vyzdvihnout především přátelský a pozitivní lidský přístup a zároveň vynikající profesní úroveň probíraného učiva. Probíraná témata má vždy systematicky uspořádaná, ale jakožto rodilé mluvčí jí nedělá problém doplnění učiva nad rámec úrovně. Přizpůsobí se každé situaci a požadavku. Vhodně střídá gramatickou část s konverzační, takže lze zvládnout i náročnější problematiku. S její výukou jsem vždy naprosto spokojena a zájemcům o ruský jazyk mohu jen vřele doporučit.
Dana H.
Dana H.maminka žáků
Read More
Vaše služby všude ráda doporučím.

Reference našich lektorů

Iveta H.
Iveta H.
Read More
Spolupráce s VŠ mě baví, hodně mi vyhovuje, že si mohu naplánovat práci tak jak se nám hodí a nejsme svázání žádnými osnovami.
Petra K.
Petra K.
Read More
Dobrý výběr zájemců o výuku, takže jsem měla vždy milé, spolehlivé a příjemné studentky, s chutí se vzdělávat. Výuka byla vždy velice zábavná a "bohužel" rychle utíkala.
Iveta H.
Iveta H.lektorka hry na housle
Read More
Finanční ohodnocení hodnotím v pohodě - víceméně souzním s cenovým nastavením vzhledem k výhodám člena agentury.
Previous
Next

Chci být lektorem

Nezávazně objednat kurz/doučování