Kdo jsme a co nabízíme?

Hledáte doučování pro své děti, nebo byste se sami rádi něco nového naučili? Chtěli byste znovu oprášit své koníčky, na které jste v poslední době neměli čas?

U nás si můžete vybrat z řady hudebních, jazykových i přírodovědných předmětů. 

Rádi se přizpůsobíme Vašim možnostem. Ve Volné škole chápeme, že ne každý si může dovolit drahé doučování. Můžeme Vám nabídnout služby začínajících lektorů z řad studentů, ale i zkušených lektorů s vysokou odborností a mnoholetou praxí. Stačí nás kontaktovat a my Vám vybereme lektora podle Vašich představ.

V případě spokojenosti s našimi službami si můžete předplatit výhodný balíček 10 lekcí.

Ve Volné škole klademe důraz na individuální a kreativní způsob výuky. Stačí nám zaslat pár informací a my už se o všechno postaráme.

Učíme online po celé České republice i v zahraničí, prezenční výuce se věnujeme v Olomouci a okolí a také v Brně.

Těšíme se na vás!

Alexis Gibson
Alexis Gibsonstudentka ČJ
Read More
I was one of the native English speakers teaching at Masaryk University who benefited from Ms. Malovicova's guidance and instruction in Czech language and culture during the two years I lived in Brno. She was and has remained a highly skilled, dedicated and sensitive teacher who possesses an unusually strong awareness of how to navigate cross-cultural communication and cultural differences.
studentka francouzštiny
studentka francouzštiny
Read More
Individuální hodiny s Ludmilou mi byly velkým přínosem. Její výuka byla systematická, nápaditá a různorodá. Z jejího přístupu jsem vždy cítila maximální zodpovědnost a hlavně to, že do výuky dala vždy minimálně svých 100%. Na její hodiny jsem se vždy ráda připravovala, protože uměla člověka namotivovat. Dle mého názoru má na výuku jazyků zvláštní nadání.
Denisa
Denisastudentka zpěvu
Read More
Měla jsem v sobě blok a bála jsem se zpívat. K mému štěstí jsem poznala paní Michaelu D. Skvělou učitelku, s profesionálním, zároveň kamarádským a velmi srdečným přístupem...

Nezávazně objednat kurz/doučování

Chci být lektorem