O nás

Co Volná škola nabízí?

U nás si přijde na své každý. Ať už hledáte prezenční či online výuku pro jednotlivce nebo skupiny, najdeme pro Vás ideální řešení! Nabízíme dokonce kurzy jazyků v mateřských a základních školách a firemní výuku. Naším cílem je poskytnout vzdělání všem, proto si u nás můžete vybrat lektora podle svých možností.

Součástí našeho týmu jsou nadšenci jak z řad vysokoškolských studentů, tak i absolventů a profesionálních lektorů s mnohaletou praxí.

Doučování a kurzy jsou naším hlavním směrem, ale zabýváme se také překlady, tlumočením nebo korekturami textů, zejména bakalářských a diplomových prací.

Reference

Martina Hlavničková
Martina Hlavničková
Read More
Se službami, které Volná škola poskytuje jsem byla spokojená, komunikace byla rychlá, přístup pracovníků agentury vstřícný.
Nikola Švehlová
Nikola Švehlová
Read More
Vaše agentura je super. Už máme doučování 3 roky a už jsme vystřídali tři různé slečny. Zatím nám každá vyhovovala, byly všechny strašně vstřícné a neměli jsme s nimi nikdy žádný problém.
Matěj
Matějžák ZŠ
Read More
Mnohokrát děkuji za doučování a přípravu na přijímací zkoušky na střední školu. Vaše doučování mi hodně pomohlo. Líbilo se mi, že díky vaší prezentaci jsem konečně hodně věcí pochopil a procvičil si. Líbilo se mi, že jsme při procvičování testů nejdřív celý test společně prošli a vždy jste nám vysvětlila chyby a pak je s námi procvičila v dalších cvičeních.

Náš tým

V současné chvíli o naše klienty i lektory pečuje nejen ředitelka Hanka, ale také dvě koordinátorky (Kristina a Eliška). Kristina se stará o klienty a zařizuje jejich propojování s vhodnými lektory. Eliška má na starost zejména komunikaci s lektory a také administraci webu.

Nedílnou součástí týmu je i Anežka, která se zabývá propagací Volné školy na sociálních sítích.

Celý tým doplňuje programátor Pavel, který má na starost technické zázemí celé organizace.

Mgr. Hana Čagánková

ředitelka a hlavní metodička

Kristina Suchanová

koordinátorka pro výuku a doučování

Anežka Margholdová

koordinátorka sociálních sítí

Jak to všechno začalo?

Jmenuji se Hanka Čagánková a Volnou školu jsem založila v roce 2014. A co mě vlastně přivedlo k myšlence přijít s novou vzdělávací agenturou? Již od prvního ročníku na Pedagogické fakultě v Olomouci, kde jsem studovala v letech 2006 – 2011, jsem se věnovala výuce angličtiny ve školkách a individuálnímu doučování studentů všech věkových kategorií.  

Jakožto vystudovaná pedagožka s předchozí praxí se spoluvedením neziskové organizace Duha Klub Rodinka v Přerově jsem se rozhodla rozšířit své pole působnosti. Chtěla jsem pomoci k lepšímu vzdělání ostatním, a proto jsem se rozhodla založit soukromou vzdělávací agenturu s velmi osobním přístupem ke klientům i lektorům.

Nezávazně objednat kurz/doučování

Chci být lektorem