A jak to všechno začalo...

Historie Volné školy

skup4-edit-1080-min

Jmenuji se Hanka Čagánková a Volnou školu jsem založila v roce 2014. A co mě vlastně přivedlo k myšlence přijít
s novou vzdělávací agenturou? Již od prvního ročníku na Pedagogické fakultě v Olomouci, kde jsem studovala v letech 2006–2011, jsem se věnovala výuce angličtiny ve školkách a individuálnímu doučování studentů všech věkových kategorií.

Jakožto vystudovaná pedagožka s předchozí praxí se spoluvedením neziskové organizace pro rodiče s dětmi Duha Klub Rodinka v Přerově, jsem se rozhodla rozšířit své pole působnosti. Chtěla jsem pomoci k lepšímu vzdělání dalším a dalším lidem, a proto jsem se rozhodla vytvořit soukromou Vzdělávací agenturu s velmi osobním přístupem ke klientovi.

V současné chvíli mám skupinu několika desítek lektorů všech rozličných oborů, kteří učí jak skupinově, tak jednotlivě své studenty.

12308113_532654240221791_1367467965213371516_o

Na cestě vpřed mi pomáhají přátelé, rodina i kolegové. Ve sféře informatiky a webového designu jsou to převážně Ondra Mergl, Petr Novosad a v neposlední řadě Martin Jašek.  Jako mladý a nadějný fotograf zazářil můj bratr Jiří Elda Čagánek.

Vaše Hanka Čagánková